
Plus op Duitse overheidsbegroting hoger dan ooit tevoren
Kort nieuws - 13 januari 2016De plus op de Duitse overheidsbegroting van 2015 is hoger dan ooit tevoren en twee keer zo hoog als verwacht: 12,1 miljard euro. Minister van Financiën Schäuble zet het extra geld opzij om de kosten voor huisvesting en integratie van de vluchtelingen mee te betalen. De 12,1 miljard zijn een gevolg van dalende overheidsuitgaven en stijgende inkomsten, vooral uit de veiling van mobiele licenties en door de goede conjunctuur. Lees meer bij Süddeutsche.de
Lees meer over 'Politiek':

Merz sluit samenwerking met AfD uit
"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan
Na "de zomerdepressie" komt nu de "nieuwe herfstkracht", beloven regeringspartijen CDU/CSU en SPD.

Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan
De CDU/CSU voert onder kanselier Merz een duidelijk conservatievere koers. Dat zorgt voor stevige discussies.

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’
Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”
Reacties
Geen reacties aanwezig