Duitslandweb logo Duitslandweb

Meer dan duizend aangiftes berovingen en aanrandingen Keulen

Kort nieuws - 10 februari 2016

Het aantal aangiftes van berovingen en aanrandingen tijdens de nieuwjaarsnacht in Keulen ligt inmiddels op 1054. Dat zegt het Openbaar Ministerie in Keulen tegen dagblad Die Welt. In 454 gevallen gaat het om zedendelicten. De politie heeft nu 59 daders op het oog, merendeels Marokkanen en Algerijnen. Dertien verdachten zitten vast. Al op nieuwjaarsmorgen waren er meer dan honderd aangiftes, meldt Die Welt, terwijl de politie toen nog liet weten dat Oud en Nieuw vredig was verlopen. Lees meer bij Die Welt

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.


Lees meer

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.


Lees meer

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer

Doodgaan in Duitsland

Doodgaan in Duitsland

Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger