Duitslandweb logo Duitslandweb

Meeste daders Keulse nieuwjaarsnacht blijven onvindbaar

Kort nieuws - 11 juli 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De meeste daders van de aanrandingen en berovingen tijdens de nieuwjaarsnacht in Keulen kunnen niet worden opgespoord. Dat blijkt volgens de Süddeutsche Zeitung, NDR en WDR uit een ontwerprapport van de federale recherche BKA. Tijdens de nieuwjaarsnacht zijn in Keulen, Stuttgart, Hamburg en andere steden volgens schattingen van de politie meer dan 1200 vrouwen slachtoffer geworden van aanrandingen en berovingen. Daarbij zouden meer dan 2000 mannen zijn betrokken, maar slechts 120 van hen konden worden opgespoord. Tot nu toe zijn vier daders veroordeeld. "We moeten er vanuit gaan dat veel daders ook achteraf niet meer te vinden zijn", aldus BKA-voorzitter Münch. Lees meer bij Süddeutsche.de

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.


Lees meer

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer

Doodgaan in Duitsland

Doodgaan in Duitsland

Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.


Lees meer

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger