Duitslandweb logo Duitslandweb

Meeste daders Keulse nieuwjaarsnacht blijven onvindbaar

Kort nieuws - 11 juli 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De meeste daders van de aanrandingen en berovingen tijdens de nieuwjaarsnacht in Keulen kunnen niet worden opgespoord. Dat blijkt volgens de Süddeutsche Zeitung, NDR en WDR uit een ontwerprapport van de federale recherche BKA. Tijdens de nieuwjaarsnacht zijn in Keulen, Stuttgart, Hamburg en andere steden volgens schattingen van de politie meer dan 1200 vrouwen slachtoffer geworden van aanrandingen en berovingen. Daarbij zouden meer dan 2000 mannen zijn betrokken, maar slechts 120 van hen konden worden opgespoord. Tot nu toe zijn vier daders veroordeeld. "We moeten er vanuit gaan dat veel daders ook achteraf niet meer te vinden zijn", aldus BKA-voorzitter Münch. Lees meer bij Süddeutsche.de

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.


Lees meer

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.


Lees meer

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.


Lees meer

Solliciteren bij de Bundeswehr

Solliciteren bij de Bundeswehr

Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger