Duitslandweb logo Duitslandweb

Invallen in 14 deelstaten wegens haatposts op internet

Kort nieuws - 13 juli 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse politie heeft vanmorgen vroeg in 60 woningen verspreid over 14 deelstaten invallen gedaan in verband met haatposts op internet. Doel is het de sterke toename van radicale uitingen en de daarmee verbonden misdaden op internet resoluut tegen te gaan, aldus de federale recherche BKA. Aanleiding voor de doorzoekingen zijn bij 40 beschuldigden hun extreem-rechste en antisemitische posts in een niet-openbare Facebookgroep, waarnaar het openbaar ministerie in het Beierse Kempten onderzoek doet. Lees meer bij Spiegel Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.


Lees meer

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.


Lees meer

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.


Lees meer

Solliciteren bij de Bundeswehr

Solliciteren bij de Bundeswehr

Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger