Duitslandweb logo Duitslandweb

'Ministerie van Defensie overweegt Bundeswehr-inzet in Tunesië'

Kort nieuws - 22 februari 2016

Het Duitse ministerie van Defensie overweegt een inzet van de Bundeswehr in Tunesië. Dat melden Duitse media op basis van een bericht van Bild am Sonntag. Eind deze week gaan vertegenwoordigers van de Duitse ministeries van Defensie en Buitenlandse Zaken naar Tunis om te spreken over een mogelijke trainingsmissie, aldus het bericht. De Duitse soldaten moeten Tunesische en in tweede instantie eventueel ook Libische veiligheidstroepen opleiden. Volgens defensieminister Von der Leyen bedreigt IS-terreur heel Noord-Afrika en daarom is het belangrijk landen als Tunesië, die met de democratie worstelen, te steunen. Lees meer bij n-tv

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Duitsland en de wereld':

Nefertiti schittert in Berlijn, niet in Caïro

Nefertiti schittert in Berlijn, niet in Caïro

De komst van het nieuwe archeologische museum in Caïro heeft de discussie over de buste van koningin Nefertiti aangewakkerd.


Lees meer

Merz organiseert top over Oekraïne

Merz organiseert top over Oekraïne

Kanselier Merz organiseert een digitaal topoverleg met Zelensky en Trump. Het initiatief past bij zijn belofte voor meer steun aan Oekraïne.


Lees meer

Duitsland beperkt wapenexport naar Israël

Duitsland beperkt wapenexport naar Israël

Duitsland levert geen wapens meer aan Israël die kunnen worden ingezet in Gaza, zegt kanselier Merz. Dat is een opvallende koerswijziging.


Lees meer

Duitsland verrast met koerswijziging in Israëlbeleid

Duitsland verrast met koerswijziging in Israëlbeleid

Kanselier Merz uitte deze week stevige kritiek op Israël. Dat is een belangrijke koerswijziging, ook voor Duitsland zelf.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger