Duitslandweb
AfD wil niet met Pegida samenwerken
Kort nieuws - 2 maart 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe rechts-conservatieve Alternative für Deutschland (AfD) wil niet samenwerken met anti-islambeweging Pegida. Dat heeft AfD-partijvoorzitter Jörg Meuthen dinsdag gezegd. Zijn partij is het enige echte alternatief voor de andere partijen en de AfD heeft coalities niet nodig, aldus Meuthen. Pegida-voorman Bachmann zei maandag op de wekelijkse bijeenkomst van zijn beweging dat Pegida een partij moet worden en dan met de AfD over een lijstverbinding moet spreken. Lees meer bij Focus Online
Lees meer over 'Politiek':
Merz sluit samenwerking met AfD uit
"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.
CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan
Na "de zomerdepressie" komt nu de "nieuwe herfstkracht", beloven regeringspartijen CDU/CSU en SPD.
Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan
De CDU/CSU voert onder kanselier Merz een duidelijk conservatievere koers. Dat zorgt voor stevige discussies.
100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’
Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”

Reacties
Geen reacties aanwezig