Duitslandweb
Bachmann zet woordvoerster Festerling uit Pegida
Kort nieuws - 16 juni 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebPegida-oprichter Lutz Bachmann heeft woordvoerster Tatjana Festerling uit de anti-islambeweging gezet. Ze zou zich niet aan afspraken en regels houden en de beweging schaden met haar radicale uitingen en eigenmachtige optreden, aldus Bachmann op Facebook. Bovendien wil ze volgens de Pegida-oprichter niet meewerken aan de omvorming van Pegida tot een politieke partij en heeft ze bezwaren tegen samenwerking met de AfD. Bachmann wil een verbinding met de AfD aangaan om de "patriottische krachten" te bundelen. Festerling wil zich volgens Duitse media nu aansluiten bij Legida, de radicalere Pegida-tak in Leipzig. Lees meer bij n-tv
Lees meer over 'Maatschappij':
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.
Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s
In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.
Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag
Judith de Jong onderzocht hoe burgers met migratieachtergrond zich vertegenwoordigd voelen in de politiek.
Onbekommerd-fietsen-heimwee
Vrezen voor je leven op de fiets in Hamburg. Paul Kerssemakers opent onze serie eindejaarscolumns.

Reacties
Geen reacties aanwezig