Duitslandweb
'RAF-trio woont mogelijk in Nederland'
Kort nieuws - 1 juni 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe drie voormalige RAF-terroristen Ernst Volker Staub (58), Burkhard Garweg (leeftijd onbekend) en Daniela Klette (57) wonen mogelijk in Nederland. Dat meldt Die Zeit op basis van eigen onderzoek. Vorige week wist de krant al te melden dat de drie oud-terroristen de laatste jaren vermoedelijk met enige regelmaat overvallen in Duitsland hebben gepleegd. Zij worden gerekend tot de derde generatie van de linkse terreurorganisatie Rote Armee Fraktion, die in de jaren tachtig en negentig aanslagen pleegde. Ze doken eind jaren tachtig onder. Lees meer bij Zeit Online
Lees meer over 'Maatschappij':
Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen
Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.
Duitsers leren democratie ook in het museum
Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.
Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid
Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.

Reacties
Geen reacties aanwezig