Duitslandweb logo Duitslandweb

'RAF-trio woont mogelijk in Nederland'

Kort nieuws - 1 juni 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De drie voormalige RAF-terroristen Ernst Volker Staub (58), Burkhard Garweg (leeftijd onbekend) en Daniela Klette (57) wonen mogelijk in Nederland. Dat meldt Die Zeit op basis van eigen onderzoek. Vorige week wist de krant al te melden dat de drie oud-terroristen de laatste jaren vermoedelijk met enige regelmaat overvallen in Duitsland hebben gepleegd. Zij worden gerekend tot de derde generatie van de linkse terreurorganisatie Rote Armee Fraktion, die in de jaren tachtig en negentig aanslagen pleegde. Ze doken eind jaren tachtig onder. Lees meer bij Zeit Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.


Lees meer

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.


Lees meer

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.


Lees meer

Solliciteren bij de Bundeswehr

Solliciteren bij de Bundeswehr

Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger