
AfD haalt banden met Rusland aan
Kort nieuws - 19 juli 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Alternative für Deutschland (AfD) onderhoudt nauwe banden met Rusland, dat is algemeen bekend. De Süddeutsche Zeitung beschrijft deze banden.
Leden van de AfD lopen in en uit bij de Russische ambassade, de partij wil dat de sancties tegen Rusland worden opgeheven en in de herfst organiseert de AfD een Ruslandconferentie waarvoor ook Russische politici worden uitgenodigd. Markus Frohnmaier (25) is volgens de krant een veelbelovend lid van de AfD en een uitgesproken Russlandversteher. Maar niet iedereen binnen de AfD is zo enthousiast over de pro-Russische koers van de partij, constateert Süddeutsche Zeitung. Lees meer
Lees meer over 'Politiek':

Duitse politici lijden onder geweld en agressie
Beledigingen en geweld tegen Duitse politici nemen flink toe. Steeds vaker stoppen ze met hun werk.

Problemen bij de strengere Duitse grenscontroles
Duitsland heeft strengere grenscontroles ingevoerd. Die leveren praktische en juridische problemen op.

Podcast Achtung: Valse start voor kanselier Merz
In deze podcast: wat ging er mis bij Merz' benoeming tot kanselier? Wat staat hem te wachten? En wie zijn de opvallendste ministers?

Merz na twee stemrondes alsnog kanselier
Een blamage: CDU-leider Friedrich Merz had twee rondes nodig om in de Bondsdag tot kanselier te worden gekozen.
Reacties
Geen reacties aanwezig