Duitslandweb logo Duitslandweb

Merkel onderbreekt vakantie voor persconferentie

Kort nieuws - 27 juli 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Kanselier Merkel onderbreekt haar vakantie in Brandenburg voor een persconferentie donderdag om 13 uur over de situatie in Duitsland. Normaal gesproken vindt deze jaarlijkse persconferentie, waarin ze de politieke balans opmaakt, aan het eind van de zomer plaats. Vorig jaar sprak ze daar op 31 augustus de woorden 'Wir schaffen das' uit. Met het oog op de gewelddaden in Duitsland vorige week is de persconferentie vervroegd. Merkel zal op terreur in Duitsland en daarbuiten ingaan, op de vluchtelingen en integratie en naar verwachting ook spreken over de ontwikkelingen in Turkije en de gevolgen van de Brexit. Komdende zondag worden Merkel en president Gauck verwacht bij een herdenkingsdienst in München voor de slachtoffers van het geweld in Würzburg, München en Ansbach. Lees meer bij FAZ.net en Welt Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

Journalist Rob Savelberg confronteerde AfD-leider Alice Weidel met haar bizarre uitspraken over Hitler.


Lees meer

Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?

Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?

Het vertrek van fractievoorzitter Spahn biedt Merz de kans op een reset, aldus econoom Brzeski. Maar doet hij er ook iets mee?


Lees meer

Gesomber in Duitsland anno nu

Gesomber in Duitsland anno nu

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' schrijft NOS-correspondent Chiem Balduk over de huidige malaise.


Lees meer

Merkels moeilijke beginjaren

Merkels moeilijke beginjaren

In onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt correspondent Rob Savelberg over Merkels eerste jaren als kanselier.


Lees meer

↑
top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger