Duitslandweb logo Duitslandweb

CDU/CSU in peiling op nog slechts 32 procent

Kort nieuws - 15 september 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

CDU en CSU staan in een peiling van onderzoeksbureau Forsa op nog slechts 32 procent van de stemmen. Dat is de laagste stand sinds jaren. Volgens Forsa was dat voor de verkiezingen van 2013 ook zo en haalde de CDU/CSU uiteindelijk 41 procent van de stemmen. De SPD staat in de peiling op 23 procent (+ 1procent), de AfD op 13 procent (+1 procent), Die Grünen op 11 procent (-1 procent), Die Linke blijft bij 8 procent en de FDP verloor 1 procent en zou nu met 6 procent weer in de Bondsdag komen. Lees meer bij Spiegel Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan

Na "de zomerdepressie" komt nu de "nieuwe herfstkracht", beloven regeringspartijen CDU/CSU en SPD.


Lees meer

Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan

Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan

De CDU/CSU voert onder kanselier Merz een duidelijk conservatievere koers. Dat zorgt voor stevige discussies.


Lees meer

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”


Lees meer

CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software

CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software

Minister Dobrindt (CSU) onderzoekt of Duitsland gebruik kan maken van surveillancesoftware van het omstreden Amerikaanse bedrijf Palantir.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger