Duitslandweb
Oktoberfest: minder bezoekers, minder bier, minder agressie
Kort nieuws - 4 oktober 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebHet Oktoberfest in München heeft dit jaar 5,6 miljoen bezoekers getrokken. Dat is minder dan vorig jaar. De bieromzet was ongeveer 12 tot 15 procent lager. Politie en reddingsdiensten melden minder incidenten, vechtpartijen en diefstal. Wel zijn er meer ongewenste intimiteiten gemeld. Lees meer bij Bayerischer Rundfunk
Lees meer over 'Maatschappij':
'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'
Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.
Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn
De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.
De corona-pandemie als 'Zeitenwende'
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.
Solliciteren bij de Bundeswehr
Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.

Reacties
Geen reacties aanwezig