
Anti-terreureenheid GSG9 doet invallen bij Tsjetsjenen
Kort nieuws - 2 november 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse anti-terreureenheid GSG9 en speciale eenheden van de politie hebben vamorgen in meerdere deelstaten invallen gedaan bij Tsjetsjeense terreurverdachten. Ze hebben 16 asielzoekers in Saksen, Thüringen en Rijnland-Palts op het oog die worden verdacht van de vorming van een criminele organisatie. Ze zouden zijn betrokken bij chantage, bedreigingen en verschillende geweldsmisdrijven. Vorige week vonden ook grootschalige invallen bij Tsjetsjeense terreurverdachten plaats. De veiligheidsdiensten constateren al langere tijd dat jonge Tsjetsjenen
in Duitsland radicaliseren en zich bij de salafisten aansluiten. Deze Tsjetsjenen gelden als zeer gewelddadig. Lees meer bij Focus Online
Lees meer over 'Maatschappij':

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland
Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag
De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore
Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.
Reacties
Geen reacties aanwezig