Duitslandweb
Kretschmann (Grünen) wil Merkel als kanselier
Kort nieuws - 3 november 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebMinister-president Kretschmann (Bündnis 90/Die Grünen) van Baden-Württemberg wil dat Merkel ook na de verkiezingen van 2017 kanselier blijft. Hij kent niemand die dit werk beter kan doen dan zij, zei Kretschmann in de ARD-talkshow 'Maischberger'. Het is voor het eerst dat een vooraanstaand lid van een oppositiepartij zich voor Merkels kandidatuur uitspreekt. Merkel zelf heeft nog niet bekend gemaakt of ze voor een nieuwe termijn beschikbaar is. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Politiek':
Merkels moeilijke beginjaren
In onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt correspondent Rob Savelberg over Merkels eerste jaren als kanselier.
Lübcke-monument houdt de CDU een spiegel voor
Een kunstenaarscollectief zette een standbeeld van de vermoorde politicus Lübcke voor het CDU-kantoor in Berlijn. De partij spreekt er schande van.
Met Schröder was het zelden saai
Oud-correspondent Margriet Brandsma kijkt in onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' terug op het tijdperk-Schröder.
Radicale AfD in Saksen-Anhalt koerst op winst af
De AfD in Saksen-Anhalt zou na de verkiezingen in september kunnen gaan regeren. Dat maakt veel mensen nerveus.

Reacties
Geen reacties aanwezig