
Bijna driekwart Duitsers voelt zich veilig
Kort nieuws - 6 januari 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe aanslag in Berlijn heeft er niet toe geleid dat Duitsers zich onveilig voelen. In de Deutschlandtrend-enquête van de ARD geeft 73 procent van de Duitsers aan zich veilig te voelen. Onder de AfD-stemmers voelt tweederde zich onveilig. Iets meer dan de helft van de ondervraagden, 57 procent, vindt dat Duitsland goed beschermd is tegen aanslagen. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Maatschappij':

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag
De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore
Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei
Duitsland staat op 8 mei stil bij het einde van de Tweede Wereldoorlog. Maar deze 'Tag der Befreiung' is een beladen dag.

Berlijn opent opvanghuis voor arbeidsmigranten
De onderkomens van arbeidsmigranten in Berlijn zijn soms zo erbarmelijk dat de politie ze er direct weghaalt.
Reacties
Geen reacties aanwezig