
16-jarige IS-terroriste krijgt 6 jaar cel
Kort nieuws - 26 januari 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe 16-jarige Safia S. is veroordeeld tot zes jaar celstraf wegens poging tot moord en lidmaatschap van terreurorganisatie Islamitische Staat (IS). Het meisje heeft in februari 2016, toen nog 15 jaar oud, een politie-agent aangevallen met een mes op het hoofdstation in Hannover. De agent raakte zwaar gewond. Safia S. pleegde de aanslag in opdracht van IS. Lees meer bij Süddeutsche Zeitung
Lees meer over 'Maatschappij':

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland
Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag
De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore
Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.
Reacties
Geen reacties aanwezig