Duitslandweb
Regering: Zwaardere straffen voor aanvallen hulpverleners
Kort nieuws - 8 februari 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse bondsregering heeft besloten aanvallen op hulpverleners, brandweer en politie zwaarder te bestraffen. Wie een hulpverlener of agent te lijf gaat, kan voortaan tot vijf jaar celstraf krijgen. De Bondsdag moet het voorstel nog wel goedkeuren. Ook in Duitsland neemt geweld tegen hulpverleners toe, net als in Nederland. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Politiek':
Groenen winnen in Baden-Württemberg
De uitslag in de deelstaat wordt ook gezien als een graadmeter voor de populariteit van de regering van kanselier Merz.
Rechter: Dienst mag AfD niet extreemrechts noemen
De rechtbank acht niet bewezen dat de AfD in zijn geheel rechtsextreem is. Wat betekent die uitspraak?
Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden
Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.

Reacties
Geen reacties aanwezig