Duitslandweb logo Duitslandweb

Duitse politie schiet aanvaller dood en onderzoekt terreurmotief

Kort nieuws - 6 januari 2020 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse politie heeft zondagavond in Gelsenkirchen een man doodgeschoten die met een mes meerdere agenten bedreigde. Ze onderzoekt of het om een terreurdaad gaat. 

De man zou niet hebben gereageerd op meerdere oproepen van de politie om de aanval op de agenten te stoppen. Daarna loste een van de agenten een dodelijk schot op de man. De aanvaller woonde in Gelsenkirchen en had de Turkse nationaliteit. Hij was bekend bij de politie vanwege verschillende geweldsdelicten. Berichten dat de man 'Allahoe akbar' had geroepen, noemde de politie "geruchten" die ze niet kan bevestigen. Lees meer bij Welt.de

Tags: politie, geweld

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.


Lees meer

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.


Lees meer

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.


Lees meer

Solliciteren bij de Bundeswehr

Solliciteren bij de Bundeswehr

Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger