Duitslandweb logo Duitslandweb

Duitsland stopt uitzettingen naar Afghanistan

Kort nieuws - 2 juni 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse kanselier Merkel heeft met de deelstaten afgesproken om voorlopig geen Afghanen terug te sturen naar hun geboorteland. Alleen potentiële terroristen en veroordeelde criminelen worden uitgezet naar Afghanistan.

Na de aanslag in Kabul, waarbij afgelopen week meer dan 90 mensen om het leven kwamen en honderden mensen gewond raakten, wil de Duitse regering eerst een nieuwe inschatting van de veiligheid laten opstellen. Lees meer bij Tagesschau

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer:

Verontwaardiging over hervorming Duits kiesstelsel

Verontwaardiging over hervorming Duits kiesstelsel

Dat de Bondsdag kleiner moest worden, daar was iedereen het over eens. Maar van de hervorming van het kiesstelsel die nu is besloten, laten analisten weinig heel.


Lees meer

Duitse regering ruziet over verbod verbrandingsmotor

Duitse regering ruziet over verbod verbrandingsmotor

De Duitse FDP trok tot verbijstering van Brussel de steun in aan het EU-verbod op de productie van diesel- en benzineauto's. Wat is er aan de hand?


Lees meer

Duitse dienstplicht ondanks discussie geen optie

Duitse dienstplicht ondanks discussie geen optie

De Duitse minister van Defensie Pistorius noemt de afschaffing van de dienstplicht een fout. Toch is herinvoering geen optie.


Lees meer

10 jaar AfD: steeds verder naar rechts

10 jaar AfD: steeds verder naar rechts

De AfD is de afgelopen 10 jaar steeds rechts-radicaler, maar ook een stabiel onderdeel van het Duitse partijenlandschap geworden.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger