
Bondsdag wil rehabilitatie voor veroordeelde homo's
Kort nieuws - 23 juni 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse Bondsdag heeft donderdag besloten dat alle homoseksuelen die veroordeeld zijn voor seksuele handelingen met iemand van hetzelfde geslacht, alsnog worden gerehabiliteerd.
Ook krijgen de veroordeelden een schadevergoeding. De wet die seksuele handelingen tussen homo's strafbaar stelde is pas in 1994 afgeschaft. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer:

Podcast Achtung: Valse start voor kanselier Merz
In deze podcast: wat ging er mis bij Merz' benoeming tot kanselier? Wat staat hem te wachten? En wie zijn de opvallendste ministers?

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei
Duitsland staat op 8 mei stil bij het einde van de Tweede Wereldoorlog. Maar deze 'Tag der Befreiung' is een beladen dag.

Merz na twee stemrondes alsnog kanselier
Een blamage: CDU-leider Friedrich Merz had twee rondes nodig om in de Bondsdag tot kanselier te worden gekozen.

Veiligheidsdienst: AfD bewezen extreemrechts
De Duitse veiligheidsdienst Verfassungsschutz bestempelt de AfD als bewezen extreemrechts.
Reacties
Geen reacties aanwezig