
Bondsdag wil rehabilitatie voor veroordeelde homo's
Kort nieuws - 23 juni 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse Bondsdag heeft donderdag besloten dat alle homoseksuelen die veroordeeld zijn voor seksuele handelingen met iemand van hetzelfde geslacht, alsnog worden gerehabiliteerd.
Ook krijgen de veroordeelden een schadevergoeding. De wet die seksuele handelingen tussen homo's strafbaar stelde is pas in 1994 afgeschaft. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer:

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken
Praktijkman Wildberger moet ervoor zorgen dat Duitsland eindelijk ‘een digitaal soeverein land’ wordt.

Duitse defensie ambitieus, maar nog niet op orde
Het Duitse leger moet "het conventioneel sterkste" van Europa worden, maar voorlopig is aan alles te kort.

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland
Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.

Merz levert, maar niet voor iedereen
Merz' begrotingsplannen zijn 'de eerste regendruppel op droge grond' voor de Duitse economie, schrijft columnist en econoom Brzeski.
Reacties
Geen reacties aanwezig