Duitslandweb logo Duitslandweb

Veertien arrestaties na ontmanteling kinderpornoplatform

Kort nieuws - 7 juli 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De politie in Duitsland en Oostenrijk heeft een kinderpornoplatform opgerold en veertien verdachten opgepakt. Het platform had bijna 90.000 leden en bestond nog geen jaar. 

De Süddeutsche Zeitung beschrijft dat het niet alleen om een platform voor het uitwisselen van materiaal ging, maar dat er kinderen werden aangeboden. Volgens de politie gaat het grotendeels om vaders, die hun eigen kinderen aanboden. Van 29 slachtoffers zou de politie de identiteit hebben achterhaald. De verdachten wonen in verschillende steden in Duitsland en in Oostenrijk. 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.


Lees meer

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger