
Veertien arrestaties na ontmanteling kinderpornoplatform
Kort nieuws - 7 juli 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe politie in Duitsland en Oostenrijk heeft een kinderpornoplatform opgerold en veertien verdachten opgepakt. Het platform had bijna 90.000 leden en bestond nog geen jaar.
De Süddeutsche Zeitung beschrijft dat het niet alleen om een platform voor het uitwisselen van materiaal ging, maar dat er kinderen werden aangeboden. Volgens de politie gaat het grotendeels om vaders, die hun eigen kinderen aanboden. Van 29 slachtoffers zou de politie de identiteit hebben achterhaald. De verdachten wonen in verschillende steden in Duitsland en in Oostenrijk.
Lees meer over 'Maatschappij':

Een zeer Duits syndroom
Columnist Merlijn Schoonenboom verdiept zich in het fenomeen van een verzonnen joodse identiteit.

'Hamburgse Banksy' hangt overal bordjes op
Honderden gebaksbordjes met kritische teksten hangen inmiddels in heel Hamburg. De kunstenares blijft liever anoniem.

Warum, Wieso: Noemen Duitsers een meer ‘ein See’
Duitsers noemen een meer 'See' en een zee 'Meer'. Nederlanders doen het precies andersom. Hoe zit dat? We doken in deze taalkwestie.

Duitsland worstelt met academische vrijheid
De grenzen van de academische vrijheid staan in Nederland en in Duitsland ter discussie. Cancellen is ongewenst, maar desinformatie verspreiden is dat ook.
Reacties
Geen reacties aanwezig