
Dode bij aanval met een mes in Hamburg
Kort nieuws - 28 juli 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebIn Hamburg heeft een man met een mes meerdere mensen aangevallen. Daarbij is een dode gevallen.
Er zijn meerdere gewonden. De man was de supermarkt binnen gekomen en zou met een keukenmes op mensen in hebben gestoken. Daarna vluchtte hij de winkel uit. Getuigen achtervolgden hem waardoor de politie hem kon oppakken. Over de identiteit en het motief van de dader kon de politie nog geen mededelingen doen. Lees meer bij tagesschau.de
Lees meer over 'Maatschappij':

Een zeer Duits syndroom
Columnist Merlijn Schoonenboom verdiept zich in het fenomeen van een verzonnen joodse identiteit.

'Hamburgse Banksy' hangt overal bordjes op
Honderden gebaksbordjes met kritische teksten hangen inmiddels in heel Hamburg. De kunstenares blijft liever anoniem.

Warum, Wieso: Noemen Duitsers een meer ‘ein See’
Duitsers noemen een meer 'See' en een zee 'Meer'. Nederlanders doen het precies andersom. Hoe zit dat? We doken in deze taalkwestie.

Duitsland worstelt met academische vrijheid
De grenzen van de academische vrijheid staan in Nederland en in Duitsland ter discussie. Cancellen is ongewenst, maar desinformatie verspreiden is dat ook.
Reacties
Geen reacties aanwezig