
Dode bij aanval met een mes in Hamburg
Kort nieuws - 28 juli 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebIn Hamburg heeft een man met een mes meerdere mensen aangevallen. Daarbij is een dode gevallen.
Er zijn meerdere gewonden. De man was de supermarkt binnen gekomen en zou met een keukenmes op mensen in hebben gestoken. Daarna vluchtte hij de winkel uit. Getuigen achtervolgden hem waardoor de politie hem kon oppakken. Over de identiteit en het motief van de dader kon de politie nog geen mededelingen doen. Lees meer bij tagesschau.de
Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse media dragen bij aan moslimhaat'
Moslims in Duitsland worden in veel situaties gediscrimineerd. Media spelen daarin ook een rol.

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht
Boven Duitse strategische doelen worden veelvuldig drones gezien. Alles wijst op Russische spionage.

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland
Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.
Reacties
Geen reacties aanwezig