
Recordaantal openstaande vacatures in Duitsland
Kort nieuws - 9 augustus 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebIn Duitsland staan meer vacatures open dan ooit. In het tweede kwartaal van 2017 konden 1,1 miljoen arbeidsplaatsen niet worden bezet. Vooral in de industrie en de bouw zijn er tekorten aan vakkrachten.
Dat heeft het Institut für Arbeitsmarkt- und Berufsforschung onderzocht. Ten opzichte van het eerste kwartaal is het aantal niet vervulde vacatures nog eens met 35.000 gestegen. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Economie':

Duitsland blijft een oase voor PFAS-uitstoters
Duitsland heeft geen maxima voor PFAS-uitstoot. Dat heeft vergaande gevolgen, ook voor Nederland.

Elon Musk verzet zich tegen Duits arbeidsrecht
De Duitse Tesla-fabriek ligt onder vuur omdat die zich niets aantrekt van het Duitse arbeidsrecht. Zo worden zieke werknemers gekort op hun loon.

Waar gaat het mis in de Duitse economie?
De Duitse economische groei blijft achter. Met deze knelpunten moet een nieuwe regering aan de gang.

Soapserie 'investeren met de schuldenrem'
Wat een misdaadserie gemeen heeft met de Berlijnse politiek legt econoom Carsten Brzeski uit in zijn nieuwe column.
Reacties
Geen reacties aanwezig