Duitslandweb
Woningtekort in Duitse steden drijft huren op
Kort nieuws - 18 augustus 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebHet woningtekort in Duitse steden heeft de huren in het eerste halfjaar van 2017 verder doen stijgen. Gemiddeld stegen bij nieuwe huurcontracten de prijzen met 4,4 procent, becijferde het Bundesinstitut für Bau-, Stadt- und Raumforschung (BBSR).
Volgens het artikel op Spiegel Online zijn er in heel Duitsland 1 miljoen woningen te weinig. In de steden is het probleem veel nijpender dan daarbuiten: in grote steden steeg de huur bij nieuwe contracten met 5,6 procent. Het meest stegen de huren in München, gevolgd door Frankfurt en Stuttgart. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer:
De lange nasleep van de CumEx-fraude
Dramaserie Other People's Money draait om de CumEx-megafraude. De Duitse justitie heeft nog steeds de handen vol aan deze belastingontduiking.
Herfst der inzichten
"Tot nu toe is de herfst druilerig met vallende blaadjes en rottende infrastructuur." Column van Carsten Brzeski.
Een golf van economen
Columnist Carsten Brzeski ziet een richtingenstrijd voorgeprogrammeerd bij de nieuwe regering.
Nieuwe regering wil dat Duitsers harder werken
Duitsers werken gemiddeld een stuk korter dan andere Europeanen. Kanselier Merz wil daar verandering in brengen.

Reacties
Geen reacties aanwezig