Duitslandweb logo Duitslandweb

Anti-fascisten verstoren neo-nazi demonstratie Berlijn

Kort nieuws - 21 augustus 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Een demonstratie van ongeveer 800 neo-nazi's zaterdag in Berlijn, is tegengehouden door een paar honderd tegendemonstranten. De neo-nazi's herdachten de sterfdag van nazi-kopstuk Rudolf Hess.  

De neo-nazi's konden slechts ongeveer 150 meter afleggen en werden steeds weer tegengehouden door blokkades van anti-fascisten, de zogenoemde antifa's. Toespraken werden overstemd door geschreeuw en getoeter. Lees meer bij Tagesspiegel en lees ook de reportage in de Volkskrant van Sterre Lindhout.

Reacties

Max - 13 januari 2018 13:34

Antifacisten zijn linkse facisten. Niks meer of minder.Fascisme is terug. En het noemt zich Antifa.Overal waar "antifascisten" en hun knokploegen opdagen zijn er rellen met materiële of fysieke schade. ..

Reageer
Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Doodgaan in Duitsland

Doodgaan in Duitsland

Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.


Lees meer

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.


Lees meer

Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag

Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag

Judith de Jong onderzocht hoe burgers met migratieachtergrond zich vertegenwoordigd voelen in de politiek.


Lees meer

Onbekommerd-fietsen-heimwee

Onbekommerd-fietsen-heimwee

Vrezen voor je leven op de fiets in Hamburg. Paul Kerssemakers opent onze serie eindejaarscolumns.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger