Duitslandweb logo Duitslandweb

Oud-minister Zu Guttenberg voert campagne voor CSU

Kort nieuws - 31 augustus 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Aan de steile politieke carrière van Karl-Theodor zu Guttenberg (CSU) kwam in 2011 een dramatisch einde toen hij als minister van Defensie moest opstappen vanwege plagiaat in zijn proefschrift. Hij verhuisde naar de Verenigde Staten. Woensdag maakte hij een langverwachte comeback.

Zu Guttenberg is naar Beieren gekomen om campagne te voeren voor de CSU. Hij blijkt nog steeds erg populair en zijn achterban lijkt hem zijn misstap te hebben vergeven. Lees meer bij Süddeutsche Zeitung

Meer over de plagiaataffaire van Zu Guttenberg: De lange val van Guttenberg 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer:

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”


Lees meer

CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software

CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software

Minister Dobrindt (CSU) onderzoekt of Duitsland gebruik kan maken van surveillancesoftware van het omstreden Amerikaanse bedrijf Palantir.


Lees meer

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?


Lees meer

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken

Topmanager Wildberger moet ervoor zorgen dat Duitsland eindelijk ‘een digitaal soeverein land’ wordt.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger