
Begrotingsoverschot Duitse overheid 3,7 miljard euro
Kort nieuws - 10 januari 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse overheid heeft 2017 afgesloten met een begrotingsoverzchot van 3,7 miljard euro, meldt het Handelsblatt.
Naast de 3,7 miljard komt er ook nog 6,7 miljard euro terug die was gereserveerd voor asielbeleid en niet is gebruikt. Duitsland heeft vorig jaar onder meer geprofiteerd van een boomende conjunctuur die tot meer inkomsten heeft geleid. Het is het vierde opeenvolgende jaar dat Duitsland een sluitende begroting presenteert. Lees meer bij Handelsblatt.de
Lees meer over 'Economie':

Duitsland blijft een oase voor PFAS-uitstoters
Duitsland heeft geen maxima voor PFAS-uitstoot. Dat heeft vergaande gevolgen, ook voor Nederland.

Elon Musk verzet zich tegen Duits arbeidsrecht
De Duitse Tesla-fabriek ligt onder vuur omdat die zich niets aantrekt van het Duitse arbeidsrecht. Zo worden zieke werknemers gekort op hun loon.

Waar gaat het mis in de Duitse economie?
De Duitse economische groei blijft achter. Met deze knelpunten moet een nieuwe regering aan de gang.

Soapserie 'investeren met de schuldenrem'
Wat een misdaadserie gemeen heeft met de Berlijnse politiek legt econoom Carsten Brzeski uit in zijn nieuwe column.
Reacties
Geen reacties aanwezig