Duitslandweb
Duitse marine kampt met gebrek aan materieel
Kort nieuws - 13 februari 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse marine kan geen extra missies meer op zich nemen, heeft Wehrbeauftragte van de Bondsdag Hans-Peter Bartels zondag gezegd.
Het tekort aan materieel is dinsdag beaamd door het ministerie van Defensie. Het hele leger, dus niet alleen de marine, heeft met een tekort aan materieel te maken, aldus een woordvoerder. Daarvoor zijn al maatregelen genomen, maar die kosten tijd, stelt hij. Volgens Bartels is ook de bureaucratie een probleem en het ontbreken van reserve-onderdelen, waardoor schepen veel langer op de werf blijven. Lees meer bij Zeit Online en RP Online
Lees meer over 'Politiek':
Groenen winnen in Baden-Württemberg
De uitslag in de deelstaat wordt ook gezien als een graadmeter voor de populariteit van de regering van kanselier Merz.
Rechter: Dienst mag AfD niet extreemrechts noemen
De rechtbank acht niet bewezen dat de AfD in zijn geheel rechtsextreem is. Wat betekent die uitspraak?
Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden
Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.

Reacties
Geen reacties aanwezig