Duitslandweb logo Duitslandweb

Duitse marine kampt met gebrek aan materieel

Kort nieuws - 13 februari 2018 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse marine kan geen extra missies meer op zich nemen, heeft Wehrbeauftragte van de Bondsdag Hans-Peter Bartels zondag gezegd. 

Het tekort aan materieel is dinsdag beaamd door het ministerie van Defensie. Het hele leger, dus niet alleen de marine, heeft met een tekort aan materieel te maken, aldus een woordvoerder. Daarvoor zijn al maatregelen genomen, maar die kosten tijd, stelt hij. Volgens Bartels is ook de bureaucratie een probleem en het ontbreken van reserve-onderdelen, waardoor schepen veel langer op de werf blijven. Lees meer bij Zeit Online en RP Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

Journalist Rob Savelberg confronteerde AfD-leider Alice Weidel met haar bizarre uitspraken over Hitler.


Lees meer

Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?

Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?

Het vertrek van fractievoorzitter Spahn biedt Merz de kans op een reset, aldus econoom Brzeski. Maar doet hij er ook iets mee?


Lees meer

Gesomber in Duitsland anno nu

Gesomber in Duitsland anno nu

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' schrijft NOS-correspondent Chiem Balduk over de huidige malaise.


Lees meer

Merkels moeilijke beginjaren

Merkels moeilijke beginjaren

In onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt correspondent Rob Savelberg over Merkels eerste jaren als kanselier.


Lees meer

↑
top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger