Duitslandweb
Duitse marine kampt met gebrek aan materieel
Kort nieuws - 13 februari 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse marine kan geen extra missies meer op zich nemen, heeft Wehrbeauftragte van de Bondsdag Hans-Peter Bartels zondag gezegd.
Het tekort aan materieel is dinsdag beaamd door het ministerie van Defensie. Het hele leger, dus niet alleen de marine, heeft met een tekort aan materieel te maken, aldus een woordvoerder. Daarvoor zijn al maatregelen genomen, maar die kosten tijd, stelt hij. Volgens Bartels is ook de bureaucratie een probleem en het ontbreken van reserve-onderdelen, waardoor schepen veel langer op de werf blijven. Lees meer bij Zeit Online en RP Online
Lees meer over 'Politiek':
Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?
Het vertrek van fractievoorzitter Spahn biedt Merz de kans op een reset, aldus econoom Brzeski. Maar doet hij er ook iets mee?
Gesomber in Duitsland anno nu
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' schrijft NOS-correspondent Chiem Balduk over de huidige malaise.
Merkels moeilijke beginjaren
In onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt correspondent Rob Savelberg over Merkels eerste jaren als kanselier.
Lübcke-monument houdt de CDU een spiegel voor
Een kunstenaarscollectief zette een standbeeld van de vermoorde politicus Lübcke voor het CDU-kantoor in Berlijn. De partij spreekt er schande van.

Reacties
Geen reacties aanwezig