
Volgens minister Seehofer hoort de islam niet bij Duitsland
Kort nieuws - 16 maart 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe nieuwe Duitse minister van Binnenlandse Zaken, Horst Seehofer, heeft in een interview gezegd dat de islam niet bij Duitsland hoort, maar dat Duitsland door het christendom is gevormd.
Daarbij horen de vrije zondag en de kerkelijke feestdagen, aldus Seehofer. Hij voegde toe dat de in Duitsland aanwezige moslims er wel bij horen. Kanselier Merkel heeft laten weten het niet met Seehofer eens te zijn. Er zijn inmiddels zo veel moslims in Duitsland dat ook hun geloof bij het land hoort, aldus Merkel. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Politiek':

Podcast Achtung: Valse start voor kanselier Merz
In deze podcast: wat ging er mis bij Merz' benoeming tot kanselier? Wat staat hem te wachten? En wie zijn de opvallendste ministers?

Merz na twee stemrondes alsnog kanselier
Een blamage: CDU-leider Friedrich Merz had twee rondes nodig om in de Bondsdag tot kanselier te worden gekozen.

Veiligheidsdienst: AfD bewezen extreemrechts
De Duitse veiligheidsdienst Verfassungsschutz bestempelt de AfD als bewezen extreemrechts.
Bondsdag stemt in met aanpassing grondwet
De nieuwe regering kan waarschijnlijk flink investeren in defensie en infrastructuur.
Reacties
Geen reacties aanwezig