
'Luftwaffe heeft slechts vier inzetbare eurofighter-gevechtsvliegtuigen'
Kort nieuws - 2 mei 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse luchtmacht heeft slechts vier eurofighters die inzetbaar zijn. Dat meldt Spiegel Online.
De Luftwaffe beschikt in totaal over 128 eurofighter-gevechtsvliegtuigen, maar het overgrote deel kan niet worden ingezet, meldt de nieuwssite. Dat betekent volgens Spiegel Online dat als het erop aankomt, Duitsland niet aan zijn NAVO-verplichtingen kan voldoen. De Bundeswehr kampt al langer met ernstige tekorten en slecht materieel, zowel bij de marine, de luchtmacht als bij de landtroepen. Eerder dit jaar liet Defensie weten dat er maatregelen zijn genomen maar dat die tijd kosten. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Politiek':

Duitse defensie ambitieus, maar nog niet op orde
Het Duitse leger moet "het conventioneel sterkste" van Europa worden, maar voorlopig is aan alles te kort.

Merz levert, maar niet voor iedereen
Merz' begrotingsplannen zijn 'de eerste regendruppel op droge grond' voor de Duitse economie, schrijft columnist en econoom Brzeski.

Podcast Achtung: Duits Israëlbeleid ter discussie
In deze podcast bespreken we twee onderwerpen: het Duitse Israëlbeleid en boulevardblad Bild.

Duitse politici lijden onder geweld en agressie
Beledigingen en geweld tegen Duitse politici nemen flink toe. Steeds vaker stoppen ze met hun werk.
Reacties
Geen reacties aanwezig