Duitslandweb logo Duitslandweb

Fractievoorzitter AfD Hamburg stapt op: 'AfD is te rechts'

Kort nieuws - 1 oktober 2018 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De fractievoorzitter van de AfD in Hamburg, Jörn Kruse, verlaat de partij. Hij vindt de AfD te rechts geworden. 

"De toenemende samenwerking van delen van de AfD met rechts en met rechts-radicalen is voor mij geheel niet te tolereren", schreef Kruse in een brief aan de partij. Als voorbeeld noemde hij AfD-politici Höcke en Kalbitz, die in Chemnitz samen met rechts-extremisten hebben gedemonstreerd. Hij neemt het de partijtop kwalijk dat die niet op deze ontwikkelingen reageert. Lees meer bij NDR.de

Tags: Hamburg, AfD

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”


Lees meer

CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software

CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software

Minister Dobrindt (CSU) onderzoekt of Duitsland gebruik kan maken van surveillancesoftware van het omstreden Amerikaanse bedrijf Palantir.


Lees meer

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?


Lees meer

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken

Topmanager Wildberger moet ervoor zorgen dat Duitsland eindelijk ‘een digitaal soeverein land’ wordt.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger