
Noodsituatie met regeringsvliegtuig; Merkel mist deel G20-top
Kort nieuws - 30 november 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebHet regeringsvliegtuig met aan boord kanselier Merkel, minister Scholz en meereizende journalisten en medewerkers heeft gisteravond de vlucht naar Buenos Aires moeten afbreken en is geland in Keulen. Merkel mist daardoor vrijdag enkele bilaterale gesprekken tijdens de G20-top.
Volgens Duitse mediaberichten viel de communicatie met de grond uit. Dat zou een gevaarlijke situatie hebben opgeleverd. Of er opzet in het spel is, wordt onderzocht. Merkel vliegt vandaag eerst naar Madrid en dan met een lijnvlucht naar de G20-top in Buenos Aires. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Politiek':

Duitse politici lijden onder geweld en agressie
Beledigingen en geweld tegen Duitse politici nemen flink toe. Steeds vaker stoppen ze met hun werk.

Problemen bij de strengere Duitse grenscontroles
Duitsland heeft strengere grenscontroles ingevoerd. Die leveren praktische en juridische problemen op.

Podcast Achtung: Valse start voor kanselier Merz
In deze podcast: wat ging er mis bij Merz' benoeming tot kanselier? Wat staat hem te wachten? En wie zijn de opvallendste ministers?

Merz na twee stemrondes alsnog kanselier
Een blamage: CDU-leider Friedrich Merz had twee rondes nodig om in de Bondsdag tot kanselier te worden gekozen.
Reacties
Geen reacties aanwezig