
Opnieuw stakingen in publieke sector
Kort nieuws - 26 februari 2019 - Auteur: Redactie DuitslandwebLeraren, sociaal werkers en medewerkers van crèches, universiteiten, bibliotheken en in het openbaar bestuur staken vanaf vandaag in meerdere Duitse deelstaten voor meer loon.
Vakbonden hebben medewerkers in de publieke sector opgeroepen de komende dagen het werk neer te leggen. Grote demonstraties vinden plaats in Düsseldorf, München en Saarbrücken. Donderdag komen de vertegenwoordigers van de vakbonden en de deelstaten bij elkaar voor nieuwe cao-onderhandelingen. Lees meer bij FAZ.net en Zeit Online
Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse media dragen bij aan moslimhaat'
Moslims in Duitsland worden in veel situaties gediscrimineerd. Media spelen daarin ook een rol.

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht
Boven Duitse strategische doelen worden veelvuldig drones gezien. Alles wijst op Russische spionage.

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland
Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.
Reacties
Geen reacties aanwezig