Duitslandweb logo Duitslandweb

Hessen: Eritreeër neergeschoten door racist

Kort nieuws - 23 juli 2019 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Een 26-jarige man uit Eritrea is maandag in het Duitse plaatsje Wächtersbach beschoten vanuit een auto. De dader handelde volgens de politie uit vreemdelingenhaat.

De 55-jarige schutter heeft na het misdrijf zelfmoord gepleegd. Hij werd door de politie gevonden in zijn auto. In zijn auto en woning zijn meerdere wapens gevonden en een afscheidsbrief. De politie kan nog niet zeggen of de man contacten in het rechtsextreme milieu heeft.

Het 26-jarige slachtoffer is geopereerd en buitenlevensgevaar. Wächtersbach ligt op 50 km van Frankfurt in de deelstaat Hessen. Lees meer bij de Frankfurter Rundschau

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.


Lees meer

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei

Duitsland staat op 8 mei stil bij het einde van de Tweede Wereldoorlog. Maar deze 'Tag der Befreiung' is een beladen dag.


Lees meer

Berlijn opent opvanghuis voor arbeidsmigranten

Berlijn opent opvanghuis voor arbeidsmigranten

De onderkomens van arbeidsmigranten in Berlijn zijn soms zo erbarmelijk dat de politie ze er direct weghaalt.


Lees meer

Aantal Duitse kerkgangers blijft dalen

Aantal Duitse kerkgangers blijft dalen

Katholieken vormen de grootste religieuze gemeenschap in Duitsland. Maar steeds meer mensen verlaten de kerk.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger