Duitslandweb
Nederlandse patiënten naar Duitse ziekenhuizen gevlogen
Kort nieuws - 23 oktober 2020 - Auteur: Redactie DuitslandwebVrijdag zijn, voor het eerst sinds de eerste corona-golf in het voorjaar, weer patiënten vanuit Nederlandse ziekenhuizen naar Duitsland gevlogen.
De twee corona-patiënten zijn per helikopter van Almere naar Münster vervoerd. Nederland heeft afgelopen maanden met Duitsland afspraken gemaakt over het overplaatsen van patiënten. Duitsland heeft veel meer IC-bedden beschikbaar dan Nederland en is bereid tientallen te reserveren voor Nederlandse patiënten. Alleen al in Noordrijn-Westfalen gaat het om tachtig bedden. Lees meer bij WDR
Lees meer:
Premier Jetten maakt kennis met Merz in Berlijn
Jetten en Merz spraken in Berlijn over de oorlog in Iran, energiezekerheid en de steun aan Oekraïne.
Leve de Nederlands-Duitse grenssamenwerking!
Marja Verburg verdiepte zich in de Nederlands-Duitse samenwerking in het grensgebied en werd daar vrolijk van.
Nieuwe generatie Nederlandse auteurs klaar voor Duitsland
Nederland & Vlaanderen zijn deze maand gastland op de Leipziger Buchmesse. Een uitgelezen kans voor auteurs zich te presenteren in Duitsland.
Koning in Duisburg: ‘Kunnen niet zonder elkaar’
Koning Willem-Alexander bezocht Noordrijn-Westfalen om de waterstof-samenwerking aan te zwengelen.

Reacties
Geen reacties aanwezig