Duitslandweb logo Duitslandweb

Duitse warenhuisketen Galeria Karstadt Kaufhof failliet

Kort nieuws - 9 januari 2024 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De bekende Duitse warenhuisketen Galeria Karstadt Kaufhof heeft vandaag faillissement aangevraagd bij de rechtbank in Essen.

Het concern was al langer noodlijdend en sloot vorig jaar maart 52 van de 129 nog overgebleven filialen. Eigenaar van Galeria Karstadt Kaufhof, het internationale vastgoed- en retailconcern Signa, vroeg eind november uitstel van betaling aan omdat het op de rand staat van faillissement. Lees meer bij Tagesschau 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Economie':

Nieuwe regering wil dat Duitsers harder werken

Nieuwe regering wil dat Duitsers harder werken

Duitsers werken gemiddeld een stuk korter dan andere Europeanen. Kanselier Merz wil daar verandering in brengen.


Lees meer

Duitsland blijft een oase voor PFAS-uitstoters

Duitsland blijft een oase voor PFAS-uitstoters

Duitsland heeft geen maxima voor PFAS-uitstoot. Dat heeft vergaande gevolgen, ook voor Nederland.


Lees meer

Elon Musk verzet zich tegen Duits arbeidsrecht

Elon Musk verzet zich tegen Duits arbeidsrecht

De Duitse Tesla-fabriek ligt onder vuur omdat die zich niets aantrekt van het Duitse arbeidsrecht. Zo worden zieke werknemers gekort op hun loon.


Lees meer

Waar gaat het mis in de Duitse economie?

Waar gaat het mis in de Duitse economie?

De Duitse economische groei blijft achter. Met deze knelpunten moet een nieuwe regering aan de gang.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger