
Duitse minister wil homeopathie niet meer vergoeden
Kort nieuws - 11 januari 2024 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse minister van Gezondheid, Karl Lauterbach, wil dat homeopathische middelen niet meer worden vergoed door de basisverzekering. Ze zouden alleen vanuit aanvullende verzekeringen moeten worden vergoed, stelt de minister.
Omdat er geen wetenschappelijk bewijs is dat de middelen een werking hebben - afgezien van het placebo-effect, zouden ze niet door de basisverzekering moeten worden betaald, legt de minister uit via zijn eigen socialemedia-kanalen. Zijn voorstel is nog niet definitief. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Politiek':

Podcast Achtung: Valse start voor kanselier Merz
In deze podcast: wat ging er mis bij Merz' benoeming tot kanselier? Wat staat hem te wachten? En wie zijn de opvallendste ministers?

Merz na twee stemrondes alsnog kanselier
Een blamage: CDU-leider Friedrich Merz had twee rondes nodig om in de Bondsdag tot kanselier te worden gekozen.

Veiligheidsdienst: AfD bewezen extreemrechts
De Duitse veiligheidsdienst Verfassungsschutz bestempelt de AfD als bewezen extreemrechts.
Bondsdag stemt in met aanpassing grondwet
De nieuwe regering kan waarschijnlijk flink investeren in defensie en infrastructuur.
Reacties
Is die meneer somsfinanciaal betrokken bij ‘ big farma’ ?