Duitslandweb logo Duitslandweb

Farmaceutisch bedrijf Biontech sluit drie fabrieken

Kort nieuws - 29 september 2026 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Het Duitse farmaceutische bedrijf Biontech in Mainz sluit de komende twee jaar drie fabrieken in Marburg, Tübingen en Idar-Oberstein. Voor de fabrieken is niet genoeg werk.

Bij de 3 vestigingen werken ongeveer 1800 werknemers. Biontech wil kosten besparen en zich concentreren op kankermedicijnen.

De vestiging in Tübingen is het voormalige Curevac, in coronatijd de grote concurrent van Biontech bij de ontwikkeling van een coronavaccin. Vorig jaar heeft Biontech Curevac overgenomen om synergievoordelen te behalen. Lees meer bij ZDF Heute

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Economie':

De lange nasleep van de CumEx-fraude

De lange nasleep van de CumEx-fraude

Dramaserie Other People's Money draait om de CumEx-megafraude. De Duitse justitie heeft nog steeds de handen vol aan deze belastingontduiking.


Lees meer

Herfst der inzichten

Herfst der inzichten

"Tot nu toe is de herfst druilerig met vallende blaadjes en rottende infrastructuur." Column van Carsten Brzeski.


Lees meer

Een golf van economen

Een golf van economen

Columnist Carsten Brzeski ziet een richtingenstrijd voorgeprogrammeerd bij de nieuwe regering.


Lees meer

Nieuwe regering wil dat Duitsers harder werken

Nieuwe regering wil dat Duitsers harder werken

Duitsers werken gemiddeld een stuk korter dan andere Europeanen. Kanselier Merz wil daar verandering in brengen.


Lees meer

↑
top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger