Duitslandweb
Duitsland houdt na 24 jaar weer een volkstelling
Kort nieuws - 9 mei 2011 - Auteur: Redactie DuitslandwebDuitsland houdt voor het eerst sinds 1987 weer een volkstelling. Op basis van de uitkomst wordt onder andere bepaald hoeveel geld er naar verschillende deelstaten en gemeentes gaat. Bij een test-telling bleek dat Duitsland 1,3 miljoen minder inwoners heeft dan nu wordt aangenomen. Dat kan vooral voor Oost-Duitsland gevolgen hebben. Lees meer bij Die Welt >>
Lees meer over 'Maatschappij':
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.
Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s
In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.

Reacties
Geen reacties aanwezig