Duitslandweb
Machinisten leggen Duitse treinverkeer vier dagen plat
Kort nieuws - 5 november 2014De machinisten leggen het Duitse treinverkeer vier dagen plat. Donderdag begint een nieuwe staking die tot en met zondag duurt. Het wordt de langste Duitse treinstaking ooit. De Deutsche Bahn komt met een noodplan waardoor een derde van de treinen wel kan rijden. Er is veel kritiek op de staking van politici en in de media. Vooral de compromisloosheid van de machinistenvakbond DGL wordt gehekeld. Lees meer bij Spiegel Online >> en bekijk het overzicht van de commentaren >>
Lees meer over 'Maatschappij':
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.

Reacties
Geen reacties aanwezig