Duitslandweb logo Duitslandweb

'AfD wil met MKB-forum CDU-kiezers voor zich winnen'

Kort nieuws - 11 december 2014

De eurosceptische Alternative für Deutschland wil een forum voor het Duitse midden- en kleinbedrijf oprichten en daarmee CDU-kiezers voor zich winnen. Dat meldt Zeit Online. Het Mittelstandsforum der AfD, dat in januari moet worden opgericht, is een economische vereniging zoals het Wirtschaftsforum van de CDU. Volgens de AfD zijn ondernemers "mateloos teleurgesteld" in het economisch beleid van de CDU/CSU-SPD-regering. Volgens Die Zeit wil de AfD ondernemers mobiliseren tegen het vrouwenquotum en tegen het financiële beleid van de regering. Ook wil ze bedrijven steunen die getroffen zijn door de sancties tegen Rusland. Lees meer bij Zeit Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Merkels moeilijke beginjaren

Merkels moeilijke beginjaren

In onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt correspondent Rob Savelberg over Merkels eerste jaren als kanselier.


Lees meer

Lübcke-monument houdt de CDU een spiegel voor

Lübcke-monument houdt de CDU een spiegel voor

Een kunstenaarscollectief zette een standbeeld van de vermoorde politicus Lübcke voor het CDU-kantoor in Berlijn. De partij spreekt er schande van.


Lees meer

Met Schröder was het zelden saai

Met Schröder was het zelden saai

Oud-correspondent Margriet Brandsma kijkt in onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' terug op het tijdperk-Schröder.


Lees meer

Radicale AfD in Saksen-Anhalt koerst op winst af

Radicale AfD in Saksen-Anhalt koerst op winst af

De AfD in Saksen-Anhalt zou na de verkiezingen in september kunnen gaan regeren. Dat maakt veel mensen nerveus.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger