Duitslandweb logo Duitslandweb

Duitsland heeft begrotingsoverschot van ruim 21 miljard

Kort nieuws - 25 augustus 2015 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse staat heeft meer dan 21 miljard euro meer inkomsten dan uitgaven gehad in de eerste zes maanden van 2015. Dat is het hoogste overschot in 15 jaar. Door de gunstige conjunctuur en de lage werkloosheid vielen de inkomsten van bond, deelstaten, gemeenten en sociale verzekeringen hoger uit dan verwacht. Lees meer bij Süddeutsche Zeitung 

Tags: begroting

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Podcast Achtung: Verkiezingen in Saksen-Anhalt

Podcast Achtung: Verkiezingen in Saksen-Anhalt

In onze podcast bespreken we de mogelijke gevolgen van een grote winst van de AfD in Saksen-Anhalt op 6 september.


Lees meer

Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?

Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?

Het vertrek van fractievoorzitter Spahn biedt Merz de kans op een reset, aldus econoom Brzeski. Maar doet hij er ook iets mee?


Lees meer

Gesomber in Duitsland anno nu

Gesomber in Duitsland anno nu

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' schrijft NOS-correspondent Chiem Balduk over de huidige malaise.


Lees meer

Merkels moeilijke beginjaren

Merkels moeilijke beginjaren

In onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt correspondent Rob Savelberg over Merkels eerste jaren als kanselier.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger