Duitslandweb logo Duitslandweb

Seehofer benadrukt op CDU-congres beperking aantal vluchtelingen

Kort nieuws - 15 december 2015

CSU-leider Seehofer heeft vanmorgen het CDU-congres toegesproken. De ontvangst was lauw, veel mensen nemen het hem kwalijk hoe hij Merkel enkele weken geleden op zijn eigen CSU-congres in haar hemd zette. Maar na afloop van zijn rede kreeg hij een groot applaus. Seehofer benadrukte dat het aantal vluchtelingen in Duitsland moet worden ingeperkt, maar vermeed het woord bovengrens. Seehofer wil zo'n bovengrens, Merkel niet. Verder schetste hij vooral een harmonisch beeld van de samenwerking van de beide zusterpartijen en prees hij Merkel. Lees meer bij tagesschau.de

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Merz sluit samenwerking met AfD uit

Merz sluit samenwerking met AfD uit

"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.


Lees meer

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan

Na "de zomerdepressie" komt nu de "nieuwe herfstkracht", beloven regeringspartijen CDU/CSU en SPD.


Lees meer

Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan

Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan

De CDU/CSU voert onder kanselier Merz een duidelijk conservatievere koers. Dat zorgt voor stevige discussies.


Lees meer

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger