Duitslandweb logo Duitslandweb

SPD wil meer uitgeven aan sociale voorzieningen

Kort nieuws - 26 februari 2016

Nu er zoveel geld wordt besteed aan de opvang van vluchtelingen, moet de begrotingsdiscipline wat minder strak worden, vindt SPD-leider Gabriel. Met extra uitgaven voor sociale voorzieningen moet de regering aan haar burgers laten merken dat hun noden worden opgemerkt. Gabriel vindt dat de laagste pensioenuitkeringen omhoog moeten en hij wil meer geld voor sociale woningbouw en kinderopvang. De SPD-leider spreekt van een 'nieuw solidariteitsproject voor Duitsland'. Lees meer bij Tagesschau

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Groenen winnen in Baden-Württemberg

Groenen winnen in Baden-Württemberg

De uitslag in de deelstaat wordt ook gezien als een graadmeter voor de populariteit van de regering van kanselier Merz.


Lees meer

Rechter: Dienst mag AfD niet extreemrechts noemen

Rechter: Dienst mag AfD niet extreemrechts noemen

De rechtbank acht niet bewezen dat de AfD in zijn geheel rechtsextreem is. Wat betekent die uitspraak?


Lees meer

Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden

Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden

Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.


Lees meer

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger