
SPD-leider Gabriel krijgt eigen partij achter CETA
Kort nieuws - 19 september 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe SPD heeft maandag voor het handelsverdrag CETA tussen de EU en Canada gestemd. Dat is een belangrijke opsteker voor SPD-leider en minister van Economische Zaken Sigmar Gabriel. Die is groot voorstander van het verdrag en als zijn partij op het congres tegen had gestemd, had dat zijn positie ernstig geschaad. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Politiek':

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’
Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”
.jpg)
CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software
Minister Dobrindt (CSU) onderzoekt of Duitsland gebruik kan maken van surveillancesoftware van het omstreden Amerikaanse bedrijf Palantir.

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken
Topmanager Wildberger moet ervoor zorgen dat Duitsland eindelijk ‘een digitaal soeverein land’ wordt.
Reacties
Geen reacties aanwezig