Duitslandweb logo Duitslandweb

ARD-correspondent Schwenk in Turkije vastgezet

Kort nieuws - 19 april 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

ARD-correspondent Volker Schwenk is bij zijn aankomst in Turkije vastgezet. Hij wordt vastgehouden op het vliegveld in Istanbul. Turkije zegt niet waarom Schwenk het land niet in mag. De Midden-Oostencorrespondent was vanuit Egypte op weg naar de Turks-Syrische grens waar hij met Syrische vluchtelingen wilde spreken. Lees meer bij tagesschau.de

Tags: media, Turkije, ARD

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer:

Nefertiti schittert in Berlijn, niet in Caïro

Nefertiti schittert in Berlijn, niet in Caïro

De komst van het nieuwe archeologische museum in Caïro heeft de discussie over de buste van koningin Nefertiti aangewakkerd.


Lees meer

'Duitse media dragen bij aan moslimhaat'

'Duitse media dragen bij aan moslimhaat'

Moslims in Duitsland worden in veel situaties gediscrimineerd. Media spelen daarin ook een rol.


Lees meer

Merz organiseert top over Oekraïne

Merz organiseert top over Oekraïne

Kanselier Merz organiseert een digitaal topoverleg met Zelensky en Trump. Het initiatief past bij zijn belofte voor meer steun aan Oekraïne.


Lees meer

Duitsland beperkt wapenexport naar Israël

Duitsland beperkt wapenexport naar Israël

Duitsland levert geen wapens meer aan Israël die kunnen worden ingezet in Gaza, zegt kanselier Merz. Dat is een opvallende koerswijziging.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger