
ARD-correspondent Schwenk in Turkije vastgezet
Kort nieuws - 19 april 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebARD-correspondent Volker Schwenk is bij zijn aankomst in Turkije vastgezet. Hij wordt vastgehouden op het vliegveld in Istanbul. Turkije zegt niet waarom Schwenk het land niet in mag. De Midden-Oostencorrespondent was vanuit Egypte op weg naar de Turks-Syrische grens waar hij met Syrische vluchtelingen wilde spreken. Lees meer bij tagesschau.de
Lees meer:

Stemacteurs in Duitsland voeren actie tegen AI
Duitse stemacteurs spreken zich uit tegen AI-stemmen. "AI kan authenticiteit en empathie niet overnemen."

5 vragen over Duitsland en het conflict in het Midden-Oosten
Waarom voelt Duitsland een speciale verplichting voor Israël? En hoe gaat Duitsland om met pro-Palestijns protest?

De Duitse staatsraison
De aanval van Hamas op Israël zorgt in Duitsland voor extra grote innerlijke verwarring, ziet Merlijn Schoonenboom in Berlijn.

Duitsland en China zoeken in Berlijn toenadering
Kanselier Scholz ontving China's premier Li Qiang voor kabinetsoverleg, in de hoop de gespannen relatie tussen beide landen te verbeteren.
Reacties
Geen reacties aanwezig