
Veel schade door stormvloed en gladheid
Kort nieuws - 5 januari 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe sterkste Oostzee-stormvloed sinds 10 jaar heeft in Sleeswijk-Holstein en Mecklenburg-Voorpommeren voor veel schade gezorgd. Straten en kelders zijn ondergelopen, ook dammen werden overspoeld. Mensen zijn niet gewond geraakt. Inmiddels is het water weer aan het zakken. Gladheid zorgde in Beieren en Baden-Württemberg voor problemen, waar veel auto-ongelukken plaatsvonden. Oorzaak is de depressie Axel, die ook vandaag nog voor hevige sneeuw- en hagelbuien kan zorgen. Lees meer bij tagesschau.de
Lees meer over 'Maatschappij':

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht
Boven Duitse strategische doelen worden veelvuldig drones gezien. Alles wijst op Russische spionage.

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland
Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag
De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.
Reacties
Geen reacties aanwezig