Duitslandweb logo Duitslandweb

Merkel benadrukt belang van banden met Turkije

Kort nieuws - 9 maart 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Kanselier Merkel heeft in haar regeringsverklaring in de Bondsdag het geo-politieke belang van een nauwe band met Turkije benadrukt. Ze maakte duidelijk dat de meningsverschillen zeer groot zijn, maar dat Duitsland toch moet blijven werken aan het verbeteren van de verstandhouding. Ze sprak in de Bondsdag voorafgaand aan de tweedaagse EU-top. Lees meer bij Tagesschau

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Duitsland en de wereld':

Boeken: Duitsland onder de loep

Boeken: Duitsland onder de loep

Zeven nieuwe boeken van Nederlandse en Vlaamse auteurs nemen Duitsland vanuit verschillende invalshoeken onder de loep.


Lees meer

Nefertiti schittert in Berlijn, niet in Caïro

Nefertiti schittert in Berlijn, niet in Caïro

De komst van het nieuwe archeologische museum in Caïro heeft de discussie over de buste van koningin Nefertiti aangewakkerd.


Lees meer

Merz organiseert top over Oekraïne

Merz organiseert top over Oekraïne

Kanselier Merz organiseert een digitaal topoverleg met Zelensky en Trump. Het initiatief past bij zijn belofte voor meer steun aan Oekraïne.


Lees meer

Duitsland beperkt wapenexport naar Israël

Duitsland beperkt wapenexport naar Israël

Duitsland levert geen wapens meer aan Israël die kunnen worden ingezet in Gaza, zegt kanselier Merz. Dat is een opvallende koerswijziging.


Lees meer

↑
top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger