Duitslandweb logo Duitslandweb

Justitie onderzoekt fraude bij ondernemingsraad Volkswagen

Kort nieuws - 12 mei 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Het Openbaar Ministerie in Braunschweig onderzoekt fraude met onkostenvergoedingen van de ondernemingsraad van Volkswagen. Dat heeft het OM vrijdag bekendgemaakt.

Het onderzoek richt zich op vier voormalige en huidige topmanagers van het autoconcern. Die zouden onder meer de voorzitter van de OR een te hoge vergoeding hebben toegekend. Volgens de ondernemingsraad zijn er geen regels overtreden. Lees meer bij Frankfurter Allgemeine Zeitung

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Economie':

Staken voor meer schulden

Staken voor meer schulden

De grote vervoersstaking onderging Duitsland vorige week gelaten. De vraag is of dat zo blijft als de looneisen economische gevolgen krijgen, schrijft econoom Brzeski.


Lees meer

Kapiteinsarmband

Kapiteinsarmband

De Duitse economie gaat de komende jaren door een serieuze, structurele transitie, waarschuwt econoom en columnist Carsten Brzeski.


Lees meer

Met 'Doppel-Wumms' door de crisis

Met 'Doppel-Wumms' door de crisis

Scholz introduceerde het begrip Doppel-Wumms onlangs met trots. En wordt er nu mee om de oren geslagen.


Lees meer

De landschappen bloeien toch

De landschappen bloeien toch

Geld, goed beleid en geduld; dat is de sleutel tot succes, stelt columnist Carsten Brzeski hoopvol vast.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger