Duitslandweb logo Duitslandweb

Bondsdag stemt voor homohuwelijk: mediaoverzicht

Kort nieuws - 30 juni 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse Bondsdag heeft vrijdagochtend in meerderheid voor het homohuwelijk gestemd. Zie ook: Bondsdag stemt in met homohuwelijk

Analyses en reacties uit de Duitse media:

Commentaar Stefan Niggemeier, Spiegel Online: Merkel und die Ehe für alle - Die Respektlose

Interview CSU'er Johannes Singhammer, Süddeutsche Zeitung: "Kinder brauchen Vater und Mutter"

Süddeutsche Zeitung zoomt in op Groenen-politicus Volker Beck, die jarenlang knokte voor het homohuwelijk en het op zijn laatste dag als parlementariër door het parlement ziet komen: Das große Glück am letzten Tag

Frankfurter Allgemeine Zeitung over de vraag of het homohuwelijk wel zonder grondwetswijziging kan worden ingevoerd: Alles eine Frage der Ehe

 

 

Tags: homohuwelijk

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”


Lees meer

CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software

CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software

Minister Dobrindt (CSU) onderzoekt of Duitsland gebruik kan maken van surveillancesoftware van het omstreden Amerikaanse bedrijf Palantir.


Lees meer

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?


Lees meer

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken

Topmanager Wildberger moet ervoor zorgen dat Duitsland eindelijk ‘een digitaal soeverein land’ wordt.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger