
Bondsdag stemt voor homohuwelijk: mediaoverzicht
Kort nieuws - 30 juni 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse Bondsdag heeft vrijdagochtend in meerderheid voor het homohuwelijk gestemd. Zie ook: Bondsdag stemt in met homohuwelijk.
Analyses en reacties uit de Duitse media:
Commentaar Stefan Niggemeier, Spiegel Online: Merkel und die Ehe für alle - Die Respektlose
Interview CSU'er Johannes Singhammer, Süddeutsche Zeitung: "Kinder brauchen Vater und Mutter"
Süddeutsche Zeitung zoomt in op Groenen-politicus Volker Beck, die jarenlang knokte voor het homohuwelijk en het op zijn laatste dag als parlementariër door het parlement ziet komen: Das große Glück am letzten Tag
Frankfurter Allgemeine Zeitung over de vraag of het homohuwelijk wel zonder grondwetswijziging kan worden ingevoerd: Alles eine Frage der Ehe
Lees meer over 'Politiek':
Bondsdag stemt in met aanpassing grondwet
De nieuwe regering kan waarschijnlijk flink investeren in defensie en infrastructuur.

CDU/CSU en SPD eens over miljardenkredieten
CDU en SPD willen miljarden investeren in defensie en infrastructuur. Sneuvelt nu toch de schuldenrem?

Die Linke vecht voor laatste kans
Drie oude boegbeelden van Die Linke vechten voor het voortsbestaan van de partij. De socialisten staan er voor de verkiezingen in februari slecht voor.

Podcast Achtung: Regeringscrisis
Na de breuk van het kabinet-Scholz maken de Duitse partijen zich op voor de verkiezingsstrijd. De redactie blikt daar in deze podcast op vooruit.
Reacties
Geen reacties aanwezig